Sekcje

Dyżury poszczególnych Sekcji według podziału na grupy FCI

 

Szanowni Hodowcy, kierownicy sekcji nie są pracownikami ZKwP, a swoją pracę wykonują nieodpłatnie na rzecz Związku i w czasie prywatnym. Dlatego prosimy hodowców, aby przy ustalaniu terminów przeglądu miotu dostosowywali się do możliwości czasowych kierowników sekcji.

  • Grupa I

    Owczarki i inne psy pasterskie, z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła



    • Owczarki niemieckie (Sekcja 1 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Adam Kaczmarek - tel. 696 239 735 | e-mail


    • Owczarki - bez rasy Owczarek niemiecki (Sekcja 1 według Systematyki FCI)
    • Psy pasterskie, z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła (Sekcja 2 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Małgorzata Peron - tel. 601 812 184 | e-mail

    Zastępca: Julita Rygier - tel. 531 398 530

    Aktyw sekcji: Mariola Czapla - tel. 602 531 219

     

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca w godz. 16:00 - 18:00.

  • Grupa II

    Pinczery i sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła, pozostałe rasy



    • Pinczery, Sznaucery i Czarne teriery (Sekcja 1 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Danuta Utrata - tel. 787 852 307 | e-mail

     

    Dyżur w trzecią środę miesiąca w godz. 18:00 - 20:00.


    • Buldog angielski (Sekcja 2.1 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Mirosław Sobolewski - tel. 502 106 921

     

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca w godz. 16:30 - 18:00.


    • Molosy w typie dogowatym - bez rasy Buldog angielski (Sekcja 2.1 według Systematyki FCI)
    • Szwajcarskie psy górskie i do bydła (Sekcja 3 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Krzysiek Głuch (asystent kynologiczny-Boksery) - tel. 601 069 825 | e-mail

    Zastępca: Wiktoria Mikołajczak - tel. 609 701 805 | e-mail

    Aktyw sekcji: Małgorzata Danielak-Zysek - tel. 605 423 474

                        Iwona Marcinkowska (asystent kynologiczny-Rottweilery) - tel. 504 328 120 

     

    Dyżur w drugi wtorek miesiąca w godz. 16:00 - 18:00.


    • Molosy w typie górskim (Sekcja 2.2 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Iwona Piątkowiak - tel. 667 744 667 | e-mail

    Zastępca: Sandra Rezulak - tel. 796 143 356 | e-mail

     

    Dyżur w czwartą środę miesiąca w godz. 17:00 - 18:30.

  • Grupa III

    Teriery



    • Teriery duże i średnie (Sekcja 1 według Systematyki FCI)
    • Teriery małe (Sekcja 2 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Danuta Utrata - tel. 787 852 307 | e-mail

    Aktyw sekcji: Anna Danielak-Koszkało

     

    Dyżur w trzecią środę miesiąca w godz. 18:00 - 20:00.


    •  Teriery w typie bull (Sekcja 3 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Iwona Wojtczak - tel. 691 022 892  | e-mail

    Zastępca: Magdalena Szulczyńska - tel. 606 446 228 | e-mail

    Aktyw sekcji: Ewa Burda

     

    Dyżur w drugą środę miesiąca w godz. 18:00 - 19:30.


    • Toy teriery (Sekcja 4 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Emilia Sobieszek - tel. 508 902 353 | e-mail

     

    Dyżur w trzecią środę miesiąca w godz. 17:00 - 19:00.

  • Grupa IV

    Jamniki



    Kierownik: Robert Brusiło - tel. 604 608 094 | e-mail

     

    Dyżur w drugą środę miesiąca w godz. 18:00 - 19:30.

  • Grupa V

    Szpice i psy w typie pierwotnym



    Kierownik: Emilia Sobieszek - tel. 508 902 353 | e-mail

    Zastępca: Agata Rudzka - tel. 731 133 122

     

    Dyżur w trzecią środę miesiąca w godz. 17:00 - 19:00.

  • Grupa VI

    Psy gończe i rasy pokrewne



    Kierownik: Szymon Kraszewski - tel. 601 352 824 | e-mail

    Zastępca: Justyna Krupińska - tel. 733 447 480

     

    Dyżur w czwartą środę miesiąca w godz. 17:00 - 18:30.

  • Grupa VII

    Wyżły



    Kierownik: Barbara Bielak - tel. 781 219 970 | e-mail

    Zastępca: Renata Szylderowicz - tel. 603 672 675

     

    Dyżur w pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16:30 - 18:00.

  • Grupa VIII

    Aportery, płochacze i psy dowodne



    • Retrievery (Sekcja 1 według Systematyki FCI)
    • Psy dowodne (Sekcja 3 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Anna Krutelewicz - tel. 691 630 900 | e-mail 

     

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca w godz. 16:30 - 18:00.


    •  Płochacze (Sekcja 2 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Anna Siadul - tel. 606 260 308 | e-mail

     

    Dyżur w drugą środę miesiąca w godz. 18:00 - 20:00.

  • Grupa IX

    Psy ozdobne i do towarzystwa



    • Biszony i rasy pokrewne (Sekcja 1 według Systematyki FCI)
    • Pudle (Sekcja 2 według Systematyki FCI)
    • Małe psy belgijskie (Sekcja 3 według Systematyki FCI)
    • Psy bezwłose (Sekcja 4 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Angelina Weimann - tel. 669 532 558 | e-mail

    Zastępca: Paula Łysiak-Waliłko - tel. 794 969 434 | e-mail

     

    Dyżur w czwartą środę miesiąca w godz. 17:00 - 18:00.


    • Rasy tybetańskie (Sekcja 5 według Systematyki FCI)
    • Chihuahua długowłosy (Sekcja 6 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Katarzyna Hoffmann - tel. 608 439 003 | e-mail

    Zastępca: Paula Łysiak-Waliłko - tel. 794 969 434 | e-mail

     

    Dyżur w drugą środę miesiąca w godz. 17:00 - 18:30.


    • Chihuahua krótkowłosy (Sekcja 6 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Emilia Sobieszek - tel. 508 902 353 | e-mail

    Zastępca: Izabela Pęksa-Meyer - tel. 500 183 393

     

    Dyżur w trzecią środę miesiąca w godz. 17:00 - 19:00.


    • Angielskie spaniele miniaturowe (Sekcja 7 według Systematyki FCI)
    • Chin japoński i Pekińczyk (Sekcja 8 według Systematyki FCI)
    • Spaniele kontynentalne miniaturowe i Rosyjski toy (Sekcja 9 według Systematyki FCI)
    • Kromfohrländer (Sekcja 10 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Anna Krutelewicz - tel. 691 630 900 | e-mail 

    Aktyw sekcji: Marta Zygałów

     

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca w godz. 16:30 - 18:00.


    • Małe molosy (Sekcja 11 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Mirosław Sobolewski - tel. 502 106 921

     

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca w godz. 16:30 - 18:00.

  • Grupa X

    Charty



    Kierownik: Katarzyna Żurek - tel. 781 168 221 | e-mail

     

    Dyżur w czwartą środę miesiąca w godz. 16:30 - 18:00.