Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 4/5-03-2017

Wystawy » Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 4/5-03-2017

  • Best in Show
    Best in Show
  • Best of Group I
    Best of Group I
  • Best of Group II
    Best of Group II
  • Best of Group III
    Best of Group III
  • Best of Group IV
    Best of Group IV
  • Best of Group V
    Best of Group V
  • Best of Group VI
    Best of Group VI
  • Best of Group VII
    Best of Group VII
  • Best of Group VIII
    Best of Group VIII
  • Best of Group IX
    Best of Group IX
  • Best of Group X
    Best of Group X
  • Junior Best in Show - Saturday
    Junior Best in Show - Saturday
  • Junior Best in Show - Sunday
    Junior Best in Show - Sunday
  • Best Minor Puppy - Saturday
    Best Minor Puppy - Saturday
  • Best Minor Puppy - Sunday
    Best Minor Puppy - Sunday
  • Best Puppy - Saturday
    Best Puppy - Saturday
  • Best Puppy - Sunday
    Best Puppy - Sunday
  • Best Veteran - Saturday
    Best Veteran - Saturday
  • Best Veteran - Sunday
    Best Veteran - Sunday
  • Best Brace - Saturday
    Best Brace - Saturday
  • Best Brace - Sunday
    Best Brace - Sunday
  • Best Breeding Group - Sunday
    Best Breeding Group - Sunday
  • Best of Polish Breeds
    Best of Polish Breeds

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2017 dobiegła końca, bardzo dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych oraz katalog powystawowy.

 

Serdeczne podziękowania dla kolegi Roberta Brusiło - autora zdjęć za ich udostępnienie, a cała fotorelacja z wystawy znajduje się >> TUTAJ <<.

 

Komitet Organizacyjny 

 


 

KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)

 


  

BEST IN SHOW

 

1. CHALLENGE Premiera Poland - Szpic miniaturowy

 

2. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO - Nowofundland

 

3. AURELIEN Sweet Cookies - Buldog francuski

 

4. SOPHIE Canis Venator - Jamnik krótkowłosy standardowy

 


 

Best of Group FCI

Grupa I

 

1. ASTERIX Dynastia Podhala (FCI) - Polski Owczarek Podhalański

 

2. Trucharm MY BRILLANTINO TALE - Border Collie

 

3. POZIOMKA Astarte Gold - Polski Owczarek Nizinny

 

4. Di'Leilas Sheltie SKY IN VESCA MONTANA - Owczarek szetlandzki

 


Grupa II

 

1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO - Nowofundland

 

2. JUST ONLY YOU Hajan Polonia - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

 

3. ALFREYDAN ANGEL KISS - Sznaucer średni pieprz i sól

 

4. BEHEMOT Perła Kaukazu - Owczarek kaukaski

 


Grupa III

 

1. Zavetnaya Mechta COMILFO - Kerry Blue Terrier

 

2. Favourite Winners HEARTBREAKER - Yorkshire Terrier

 

3. HOLIDAY BIG STAR Della Quattrocento - Terier szkocki

 

4. Par Lae Mal (FCI) FI-STASHEK - Parson Russell Terrier

 


Grupa IV

 

1. SOPHIE Canis Venator - Jamnik krótkowłosy standardowy

 

2. JACKSON MICHAEL Dagi Dog - Jamnik długowłosy standardowy

 

3. JANTAR Herbu Flinta - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

4. ANDRES Adacais Augus - Jamnik długowłosy króliczy

 


 Grupa V

 

1. CHALLENGE Premiera Poland - Szpic miniaturowy

 

2. Kristari's RIGHT HAND MAN - Siberian Husky

 

3. Ruthdale NO PAIN NO GAIN - Akita amerykańska

 

4. FAMOUS IDOL Smiling Miracle - Samoyed

 


 Grupa VI

 

1. FLINTA Leśna Muza - Gończy polski

 

2. Absolutely Spotless ZEUS - Beagle

 

3. ASTON MARTIN Ciepły Dom - Rhodesian Ridgeback

 

4. NIXON von der Koselmühle - Dalmatyńczyk

 


 Grupa VII

 

1. METALLICA Gordon Paradise - Seter szkocki (Gordon)

 

2. TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arislandu (FCI) - Seter irlandzki

 

3. LOKI Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

4. CAESAR Valiant Hunter - Seter irlandzki czerwono-biały

 


Grupa VIII

 

1. Majik ZENA - Golden Retriever

 

2. PRINCESS EDEL PERLE Kola - Labrador Retriever

 

3. TRUFI DZWONECZEK z Ustrońskiego Zakątka - Lagotto romagnolo

 

4. Joyful Event's KASANOVA - Cocker spaniel amerykański

 


Grupa IX

 

1. AURELIEN Sweet Cookies - Buldog francuski

 

2. Dogomania TOMEY - Chihuahua krótkowłosy

 

3. TALKDIRTY White Star Of Eternity - Maltańczyk

 

4. Regina Bichon PRINCE OF MISTERY - Bichon Frise

 


Grupa X

 

1. YOURS FAITHFULLY Stepowy Goniec - Chart rosyjski borzoj

 

2. ELEGANCJA Supra Cetera - Whippet

 

3. DAYLIGHT DESIRE z Koloseum - Charcik włoski

 

4. Sharwassim BUSRA - Chart perski (Saluki)

 


 

Junior Best in Show

 

/sobota/

 

 1. SENS D'ELEN Feeling Of Joy - Chihuahua długowłosy

 

2. ANDRES Adacais Augus - Jamnik długowłosy króliczy

 

3. ICE CREAM of Taita's Ushabti - Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

 

4. RANDSELVA Red Fantasy - Seter irlandzki

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

/niedziela/


1. PRINCESS EDEL PERLE Kola - Labrador Retriever

 

2. Mariss REVOLVER - Terier szkocki

 

3. Majik ZENA - Golden Retriever

 

4. Brauni Monsherry JIZEL BUNDHEN - Bulterier miniaturowy

  


 

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

  

/sobota/


1. AK MAGASH AZAT - Owczarek środkowoazjatycki

 

2. Pomarszczony Czar MATYLDA CANTRAVIESO - Mops

 

3. HAVILOA Cancrimo - Nowofundland

 

4. Rundogs DISA MAJESTIC QUEEN - Łajka jakucka

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

/niedziela/


1. RORY Srdcové eso - Owczarek australijski (typ amerykański)

 

2. CHILLOUT Sarracenia - Labrador Retriever

 

3. Windream GIGA - Owczarek belgijski Malinois

 

4. Hiddekel GAENA - Chart afrykański (Azawakh)

 



Najpiękniejsze Szczenię

  

/sobota/


1. JACK FROST Viwera Parys - Chihuahua krótkowłosy

 

2. Loriwind CLEO'S LITTLE ANGEL - Jamnik krótkowłosy króliczy

 

3. LAMER Klaryma - Owczarek kaukaski

 

4. DUBAI DASH by Michule - Seter angielski

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

/niedziela/


1. NO COMMENTS Tecono - Terier szkocki

 

2. Winter Melody AS GOOD AS IT GETS - Siberian Husky

 

3. CALI Odolmaro - Owczarek niemiecki krótkowłosy

 

4. VITO CORLEONE Canis Venator - Foksterier krótkowłosy

 


 

Najpiękniejszy Weteran

 

/sobota/


1. JOY Gordonkowy Zakątek - Seter szkocki (Gordon)

 

2. BOSS Subansuri - Terier tybetański

 

3. CHAROIT iz Russkoi Dinastii - Czarny terier rosyjski

 

4. Hjälm's PLUTO - Pinczer miniaturowy

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

/niedziela/


1. XENTI Jarwik - West Highland White Terrier

 

2. Hakiba's DALIA - Dalmatyńczyk

 

3. STUART THE LITTLE ze Szkockiego Wzgórza - Terier szkocki

 

4. LUX BRIGHT EMERALD - Golden Retriever

 


 

Najlepsza Para

 

/sobota/


1. Hirvenoye BOO PALAI & NORANETRAVATI - Mastif tybetański

 

2. ANDY Brilliant Bohemia & CYNTIE Alsior - Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon

 

3. MY LOVE Gold King Fire  & FINITA Sirocco Gold - Shar Pei

 

4. Regina Bichon PRINCE OF MISTERY & MERCI BEAUCOUP QUEEN BLANCHE z Marysina - Bichon Frise

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

/niedziela/ 

 

1. LESCORPIO Ziemann & NADINE Ziemann - Jack Russell Terrier

 

2. IMPET Magiczny Ogród (FCI) & JAPANESE CHERRY Magiczny Ogród (FCI) - Owczarek szetlandzki

 

3. Jelany Red ITONGO & Jelany Red IFA TIFFANI - Rhodesian Ridgeback

 

4. VENI VIDI VICI Esqueen & VICTORIA'S SECRET Esqueen - Cocker spaniel angielski

 


 

Najlepsza Grupa Hodowlana

 

/niedziela/ 

 

1. "Jelany Red" - Rhodesian Ridgeback

 

2. "Ziemann" - Jack Russell Terrier

 

3. "Happy On The Way" - Owczarek szetlandzki

 

4. "z Peronówki" - Ceskoslovenský Vlciak

 


 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich

 

1. ASTERIX Dynastia Podhala (FCI) - Polski Owczarek Podhalański

 

2. FLINTA Leśna Muza - Gończy polski

 

3. POZIOMKA Astarte Gold - Polski Owczarek Nizinny

 

4. BAŁAŁAJKA Herbu Węszynos - Chart polski

 

5. CZARNY Ogarusy - Ogar polski