Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich
Iłowa 18-09-2021

Wystawy » Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich
Iłowa 18-09-2021

II Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Iłowa 18.09.2021 przeszła do historii.

Serdecznie dziękujemy sędziom, wystawcom, sponsorom i zwiedzającym.

Wielkie podziękowania należą się również tym, którzy oddali kawałek swojego serca, aby to przedsięwzięcie mogło zostać zrealizowane.

Olbrzymie podziękowania dla Miasta i Gminy Iłowa za olbrzymią pomoc i wsparcie - Panie Burmistrzu bardzo dziękujemy!

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć, za które dziękujemy naszemu koledze Robertowi Brusiło, a cała fotorelacja z wystawy znajduje się >> TUTAJ <<.

 

Poniżej publikujemy wyniki konkurencji finałowych. 

Komitet Organizacyjny

 



KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF) - WKRÓTCE!




 

BEST IN SHOW - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

 

1. NOW YOU SEE ME Anons - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

2. Dewmist TASTE OF THE WILD - Golden Retriever

 

3. STRUGA z Księżycowej Zagrody - Gończy polski

 

4. ROBERT RODERICK TO FESTINA Synergy - Whippet

 

 




Best of Group FCI

 

Grupa III - (sędzia: Marek Lewandowski)

 

1. Dandy Black & Blue RADO - Kerry Blue Terrieri

 

2. JUST STOLE MY HEART od Bobika - West Highland White Terrier

 

3. Cairn Bries CALLE PRINCIPAL - Cairn Terrier

 

4. Begin My Game Orlando Hof - Jack Russell Terrier

 

 


 

Grupa IV - (sędzia: Marek Lewandowski)

 

1. NOW YOU SEE ME Anons - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

2. ICONIC WINNER vom Margelchopf - Jamnik długowłosy miniaturowy

 

3. KONKLUZJA BIBI - Jamnik krótkowłosy króliczy

 

4. Słodka Babeczka Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

 

 


 

Grupa V - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

1. CERUTTI THANOS Gattaca - Thai Ridgeback Dog

 

2. ARIES Ofindoro - Basenji

 

 


 

Grupa VI - (sędzia: Dorota Witkowska)

 

1. STRUGA z Księżycowej Zagrody - Gończy polski

 

2. FAUZI KIJANI Uzuri Ridge - Rhodesian Ridgeback

 

3. ALISA z Garbu Księżej Góry - Porcelaine

 

4. BELLA Łużycka Sfora - Gończy słowacki

 

 


 

Grupa VII - (sędzia: Dorota Witkowska)

 

1. OLEŃKA B. Duma Kazana - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

2. BELLIE Magyar-Tim - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

3. Nazar Kajminia - Wyżeł niemiecki krótkowłosy

 

4. VOLCANO OF HAPPINESS Setamber - Seter szkocki-Gordon

 

 


 

Grupa VIII - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

1. Dewmist TASTE OF THE WILD - Golden Retriever

 

2. Lordsett GET ON TOP - Springer spaniel angielski

 

3. TOUCH OF WONDERFULL Modus Vivendi - Cocker spaniel angielski

 

4. CZORT Gdzie Pliszka Płynie - Płochacz niemiecki-Wachtelhund

 

 


 

Grupa X - (sędzia: Dorota Witkowska)

 

1. ROBERT RODERICK TO FESTINA Synergy - Whippet

 

2. PANKRACY Arcturus - Chart polski

 

3. Hiddekel BISSIGA - Chart afrykański-Azawakh

 

4. RASHIDA EL MOUNISSA DE LA BERONDIERE - Chart arabski-Sloughi

 

 


 

Junior Best in Show - (sędzia: Dorota Witkowska)

 

1. STRUGA z Księżycowej Zagrody - Gończy polski

 

2. Cairn Bries CALLE PRINCIPAL - Cairn Terrier

 

3. Pearl of Dragons Dragonborn - Flat Coated Retriever

 

4. Słodka Babeczka Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

 

 



Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

1. MISSONI of Gentle Mind - Whippet

 

2. Bisou Del Regno Dei Bracchi - Wyżeł włoski krótkowłosy

 

3. Boni Jodłowa Dolina - Beagle

 

4. CZARNULKA Modus Vivendi - Cocker spaniel angielski

 

 



Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Marek Lewandowski)

 

1. UNICA Mera Vallis - Labrador Retriever

 

2. Rivia Pepperoni Team - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

3. Novatica BLACK VELENTINE FOR KOLOSEUM - Charcik włoski

 

4. LUNA Morelowy Kilim - Jamnik krótkowłosy miniaturowy

 

 


 

Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

1. Dolce Link Everywhere z Ojcowskiej Doliny - Seter szkocki-Gordon

 

2. Dolbia LA BLANCHE - Labrador Retriever

 

3. Della Winner Canis of Czech - Jamnik długowłosy króliczy

 

4. LAETITIA ADSUM - Golden Retriever

 

 


 

Najpiękniejszy Pies Użytkowy - (sędzia: Dorota Witkowska)

 

1. ICONIC WINNER vom Mardelchopt - Jamnik długowłosy miniaturowy

 

2. ORKY Magyar Tim - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

3. MISS GOŃCZA PARA FCI - Gończy polski

 

4. Imagine Venator D’Ursus - Wyżeł włoski krótkowłosy

 

 


 

Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra - (sędzia: Marek Lewandowski)

 

1. OLEŃKA B. Duma Kazana - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

2. Dolbia EVER SO CLEVER - Labrador Retriever

 

3. MEGY Akacjana - Chart polski

 

4. STRUGA z Księżycowej Zagrody - Gończy polski

 

 


 

Najlepsza Para - (sędzia: Marek Lewandowski)

 

1. ARES Ofindoro & GOLDLAY WERRIOR OF Burudika - Basenji

 

2. Dolbia EVER SO CLEVER & Dolbia EVITA - Labrador Retriever

 

3. Scuba’s ORBITAL & OLEŃKA B. Duma Kazana - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

4. PANKRACY Arcturus & BALLETTKA McCalley - Chart polski

 

 


 

Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

1. "Dolbia" - Labrador Retriever

 

2. "Magyar-Tim" - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

3. "Sunaarashi" - Chart perski-Saluki