KW Psów 1, 2, 3 i 9. Grupy FCI
Kargowa 22-09-2018
Wystawy » KW Psów 1, 2, 3 i 9. Grupy FCI
Kargowa 22-09-2018
Krajowa Wystawa Psów Rasowych 1, 2, 3 i 9. Grupy FCI Kargowa 2018 dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom, Sponsorom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Szczególne podziękowania składamy na ręce Marszałek Województwa Lubuskiego Pani Elżbiety Anny Polak, Starosty Zielonogórskiego Pana Dariusza Wróblewskiego oraz Burmistrza Kargowej Pana Jerzego Fabisia za objęcie patronatem honorowym naszej wystawy.
Dziękujemy również naszemu współorganizatorowi wydarzenia - Gminnemu Centrum Kultury w Kargowej, jego Dyrektorowi i pracownikom za olbrzymie zaangażowanie i pomoc.
Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.
Jak zawsze bardzo dziękujemy naszemu koledze Robertowi Brusiło - autorowi zdjęć za ich udostępnienie, a cała fotorelacja z wystawy znajduje się na naszym fanpage'u na Facebooku >> TUTAJ <<.
Komitet Organizacyjny
KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)
BEST IN SHOW - (sędzia: Piotr Król)
1. MARIHUANA Renmil's Dream - Boston Terrier
2. Tehya SHOW ME THE WORLD - Border Collie
3. IRON MAN Elitesse - Sznaucer średni pieprz i sól
4. GEMINI BONANZA Chucho Topline (FCI) - Bulterier miniaturowy
Best of Group FCI
Grupa I - (sędzia: Beata Klawińska)
1. Tehya SHOW ME THE WORLD - Border Collie
2. CHABER z Butorowego Wierchu (FCI) - Polski Owczarek Podhalański
3. CASTOR Bati-Kora - Owczarek niemiecki długowłosy
4. CORIMIST I See Fire - Bearded Collie
Grupa II - (sędzia: Marek Lewandowski)
1. IRON MAN Elitesse - Sznaucer średni pieprz i sól
2. FUKSJA Axedius (FCI) - Dog niemiecki (żółty, pręgowany)
3. LOVE AT ALL TIMES Hajan Polonia - Sznaucer miniaturowy czarny
4. BONO MASTINEUM Duma Giny - Mastif angielski
Grupa III - (sędzia: Zofia Konderla)
1. GEMINI BONANZA Chucho Topline (FCI) - Bulterier miniaturowy
2. LORD OF CHAOS Sonora - Airedale Terrier
3. Dandy Black&Blue RADO - Kerry Blue Terrier
4. Art Fox MONFERRAN - Foksterier szorstkowłosy
Grupa IX - (sędzia: Zofia Konderla)
1. MARIHUANA Renmil's Dream - Boston Terrier
2. ASTRAGUS CHESTER - Chin japoński
3. SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA - Chihuahua długowłosy
4. Talkdirty White Star of Eternity - Maltańczyk
Junior Best in Show - (sędzia: Marek Lewandowski)
1. Kalahari Via Heraltisz - Jack Russell Terrier
2. BAJKA Viwera Parys - Chihuahua długowłosy
3. KODA Von-Ebingen (FCI) - Bedlington Terrier
4. NAWOJ Kalong - Polski Owczarek Podhalański
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Łukasz Koźlarek)
1. KANEBO SENSAI Alikana - Chin japoński
2. PRECIOUS MR.TADEUS Gemma Gemmarum - Bulterier miniaturowy
3. FELLINI In Verto Corso - Cane Corso Italiano
4. DUSTY Wiślana Lutra - Border Terrier
Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Krzysztof Kania)
1. FAMOUS FITBULL CINDERELLA FRIEND OF MINE - Bulterier miniaturowy
2. UNICA SOLUZIONE ANDROMEDA - Cavalier King Charles Spaniel
3. ARFE Brodacze z Mareckich Lasów - Sznaucer olbrzym czarny
4. BANYOLEAS STREET LAKE (FCI) - Nowofundland
Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Beata Kujawska)
1. XANDRA Kalifa Bohemica - Terier czeski
2. STUART THE LITTLE ze Szkockiego Wzgórza - Terier szkocki
3. DON DIEGO Gorzowska Panorama - Owczarek australijski (typ amerykański)
4. ARGA Catani - Rottweiler
Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra - (sędzia: Beata Kujawska)
1. Doli-Deneboa Star of Seven Hills - Pudel duży (biały, brązowy, czarny)
2. Talkdirty White Star of Eternity - Maltańczyk
3. Wąda II z Peronówki - Ceskoslovenský Vlciak
4. KODA Von-Ebingen (FCI) - Bedlington Terrier
Najlepsza Para - (sędzia: Krzysztof Kradziecki)
1. Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar & Posh White Pearl of Madagaskar - Coton de Tuléar
2. Art Fox MONFERRAN & WIKI-WIKTORIA Błękitna Hawana - Foksterier szorstkowłosy
3. ABSOLUT WINNER Sonora & ABSOLUT STAR SonoraA - Airedale Terrier
4. LAHASH II z Peronówki & ŻETNIA MAIKA II z Peronówki - Ceskoslovenský Vlciak
Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Krzysztof Kradziecki)
1. "Sonora" - Airedale Terrier
2. "Anibarh (FCI)" - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
3. "Dogomania" - Chihuahua krótkowłosy
4. "Bati-Kora" - Owczarek niemiecki krótkowłosy