AKADEMIA KYNOLOGA

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Zielonej Górze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w cyklu wykładów poświęconych popularyzacji kultury kynologicznej - projekt nosi dumną nazwę AKADEMIA KYNOLOGA.

 

Celem działania jest propagowanie wiedzy kynologicznej i hodowlanej na różnych poziomach zaawansowania. Tematyka działań będzie obejmowała szeroko rozumianą kynologię, począwszy od zagadnień bytowych związanych z żywieniem, pielęgnacją, profilaktyką prozdrowotną, po tematy specjalistyczne dotyczące genetyki, rozrodu, behawiorystyki, dogoterapii etc.

 

W zakresie prowadzonych działań znajdą się nie tylko wykłady, seminaria, ale również warsztaty edukacyjne dla starszych i młodszych miłośników psów (dzieci i dorosłych), spotkania z hodowcami mające na celu wymianę doświadczeń jak również spotkania z autorami książek. Różnorodność działań sprzyja rozwojowi, a uwzględnienie zaawansowania w tematyce ma na celu poszerzanie wiedzy kynologicznej.

 

Spotkania będą się odbywać na terenie Zielonej Góry w zależności od pozyskanych środków bezpłatnie lub odpłatnie. Przeznaczone będą głównie dla członków ZKwP, ale również dla osób niezrzeszonych, zainteresowanych tematyką.

 


 

Poniżej będziemy sukcesywnie zamieszczać informacje o zaplanowanych wydarzeniach oraz o tych, które już się odbyły wcześniej w ramach projektu Akademia Kynologa. Serdecznie zapraszamy!