KW Psów Rasowych
Zielona Góra 23-03-2019
Wystawy » KW Psów Rasowych
Zielona Góra 23-03-2019
Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 23.03.2019 dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom, Sponsorom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Szczególne podziękowania składamy na ręce Marszałek Województwa Lubuskiego Pani Elżbiety Anny Polak za objęcie patronatem honorowym naszej wystawy.
Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.
Jak zawsze bardzo dziękujemy naszemu koledze, autorowi zdjęć Robertowi Brusiło.
Komitet Organizacyjny
KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)
BEST IN SHOW - (sędzia: Dorota Witkowska)
1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI) - Polski owczarek podhalański
2. Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE - Siberian Husky
3. DANCER IN THE MOONLIGHT Asocjacja - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
4. Lilac Wind Mogador to Celtic Alanda - Chart szkocki
Best of Group FCI
Grupa I - (sędzia: Anna Kochan)
1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI) - Polski owczarek podhalański
2. DIAMOND RUSH BRIENNE OF TARTH - Owczarek australijski (typ amerykański)
3. ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE - Bearded Collie
4. Fridens Illumination - Owczarek szkocki długowłosy
Grupa II - (sędzia: Iwona Magdziarska)
1. PRIDE OF RUSSIA DANAIDA - Doberman
2. IRON MAN Elitesse - Sznaucer średni pieprz i sól
3. Kunzang BAL BHAGYA TO BISURMAN - Mastif tybetański
4. HOBBIT od Beridy - Rottweiler
Grupa III - (sędzia: Gerard Cox)
1. OH MY GOODNESS Tecono - Terier szkocki
2. HONOROWY HAROLD Poppy Farm - Jack Russell Terrier
3. Dandy Black&Blue RADO - Kerry Blue Terrier
4. DOLLY Von-Ebingen - Bedlington Terrier
Grupa IV - (sędzia: Ina Małecka)
1. DANCER IN THE MOONLIGHT Asocjacja - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
2. GLASVEGAS Anons (FCI) - Jamnik szorstkowłosy standardowy
3. KREWKA z Samotraki - Jamnik długowłosy miniaturowy
4. CHARISMATIC GIRL Asocjacja - Jamnik krótkowłosy króliczy
Grupa V - (sędzia: Grzegorz Weron)
1. Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE - Siberian Husky
2. QUEEN OF THE RING VASILYEV OSTROV - Alaskan Malamute
3. ITOSHI Kamiwaza - Shiba
4. Sonata Arctica (FCI) UTGARD NEW DAIMONDSON - Samoyed
Grupa VI - (sędzia: Stanisław Abłamowicz)
1. Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS - Beagle
2. LORD z Odrzańskich Lasów - Ogar polski
3. TARANIS z Rogu Trzech Książąt - Gończy polski
4. Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin - Rhodesian Ridgeback
Grupa VII - (sędzia: Gerard Cox)
1. ALMO ARTEGERD - Pointer
2. Remorker Something To Talk About - Seter irlandzki
3. TANGO A-Awa - Wyżeł weimarski krótkowłosy
4. ISMEN Anons (FCI) - Wyżeł niemiecki krótkowłosy
Grupa VIII - (sędzia: Vladimir Mihaljčić)
1. PICOBELLO Górska Fantazja - Lagotto romagnolo
2. VOGUE Catonium - Cocker spaniel amerykański
3. Altaflats Bubble Trouble - Flat Coated Retriever
4. MAGIC IN MY HEART Dream Passion - Springer spaniel angielski
Grupa IX - (sędzia: Iuza Beradze)
1. CACHARELL du Cristaux Glace´s - Pudel duży biały
2. Achilles Empathie - Chiński grzywacz
3. Disneyland's Hot Fire - Hawańczyk
4. SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA - Chihuahua długowłosy
Grupa X - (sędzia: Tomasz Kuszyk)
1. Lilac Wind Mogador to Celtic Alanda - Chart szkocki
2. Bohem Douglas Todd - Whippet
3. San Agustin del Guadalix EVITA - Chart hiszpański
4. Monanna Republic GRACIOUS MOUCHE NOIRE - Charcik włoski
Junior Best in Show - (sędzia: Grzegorz Weron)
1. San Agustin del Guadalix EVITA - Chart hiszpański
2. Lozung Cirtrus Jam - Golden Retriever
3. POSH SPICE OF Dominoscots - Terier szkocki
4. Lady Diana of Bully Lake - Bulterier miniaturowy
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Tomáš Kučera)
1. TERRANO Ewimark Rakownia - Bulterier miniaturowy
2. Caros z Tripu - Chart perski
3. ROMEO Uczniowski Kaprys - Cocker spaniel angielski
4. Dew SANTA-DIABOLINA - Jamnik krótkowłosy króliczy
Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Miguel Navarro Muñoz)
1. Yar Helen House ABIGEIL - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. I AM THE FUTURE Bullparraben - Staffordshire Bull Terrier
3. Glorious Spirit GOLD WING - Mops
4. HULK Virgoleo (FCI) - Buldog angielski
Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Sylvain Rousse)
1. Kristari's JOSE CUERVO - Siberian Husky
2. Falling Gold Star Haliba - Border Collie
3. Chesvik Top CHIAVE D'ORO DA CATONIUM - Cocker spaniel amerykański
4. Bashrah Al Zahra - Chart perski
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - (sędzia: Grzegorz Weron)
1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI) - Polski owczarek podhalański
2. LORD z Odrzańskich Lasów - Ogar polski
3. ŁATKA z Doliny Kościeliskiej - Polski owczarek nizinny
4. TARANIS z Rogu Trzech Książąt - Gończy polski
5. VERBENA Arcturus - Chart polski
Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra - (sędzia: Iwona Magdziarska)
1. PRIDE OF RUSSIA DANAIDA - Doberman
2. LORD z Odrzańskich Lasów - Ogar polski
3. SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA - Chihuahua długowłosy
4. Dolbia INKY BLACK - Labrador Retriever
Najlepsza Para - (sędzia: Grzegorz Robak)
1. Achilles Empathie & Aletheia Empathie - Chiński grzywacz
2. CIEKAWY ŚWIATA u Stóp Szklanych Gór & CZARNA PERŁA u Stóp Szklanych Gór - Czarny terier rosyjski
3. ABSOLUT WINNER Sonora & ABSOLUT STAR Sonora - Airedale Terrier
4. Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS & SANDUNGA Infinity Sun - Beagle
Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Vladimir Mihaljčić)
1. "Calamus" - Chart afgański
2. "u Stóp Szklanych Gór" - Czarny terier rosyjski
3. "Sonora" - Airedale Terrier
4. "Kwanah" - Owczarek belgijski Malinois