MW Psów Rasowych
Zielona Góra 1/2-03-2014
Wystawy » MW Psów Rasowych
Zielona Góra 1/2-03-2014
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2014 dobiegła końca, dziękujemy serdecznie wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.
Dziękujemy również Panu Łukaszowi Koźlarkowi za udostępnienie zdjęć.
Komitet Organizacyjny
BEST IN SHOW
1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny
2. KENETH Sun of Tybet - Shih Tzu
3. Starlight's SUPER SWEET - Szpic miniaturowy
4. Rosegarden YAMAICA FEVER - Owczarek szkocki długowłosy
Best of Group FCI
Grupa I
1. Rosegarden YAMAICA FEVER - Owczarek szkocki długowłosy
2. MARON du Manoir Noble - Owczarek francuski Briard
3. BLUE LADY vom Goitzschesee - Owczarek staroangielski Bobtail
4. OMAR SHARIF Białe Wzgórza - Biały owczarek szwajcarski
Grupa II
1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny
2. Kopykats CAPTAIN CRUNCH - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
3. Full House SECRETARIAT - Bullmastiff
4. ARIA s Zolotogo Grada - Czarny terier
Grupa III
1. MAGISTER BIBENDI Enamorada - Staffordshire Bull Terrier
2. MY XMAS GIFT Stribrne prani - Yorkshire Terrier
3. Karballido Staffs ROMEO - American Staffordshire Terrier
4. EDBRIOS Love me Tender - Kerry Blue Terrier
Grupa IV
1. JACKSON MICHAEL Dagi Dog - Jamnik długowłosy standardowy
2. MOONLIGHT BEAUTY SPARKLEY Asocjacja - Jamnik krótkowłosy minaturowy
3. JANTAR Herbu Flinta - Jamnik szorstkowłosy standardowy
4. MADAME LILLU Iz Mishkinogo Doma - Jamnik krótkowłosy króliczy
Grupa V
1. Starlight's SUPER SWEET - Szpic miniaturowy
2. LORELEI vom Beverenkant - Samoyed
3. POSEIDON GOD OF THE SEA apocalipto - Akita amerykańska
4. Zaltana DARK WINGS DARK WORDS - Siberian Husky
Grupa VI
1. SZABLA Kłusująca Sfora FCI - Gończy polski
2. RAPSODIA Esflores FCI - Beagle
3. AURA Ogarusy - Ogar polski
4. ÉCAILLE Anunnaki - Rhodesian Ridgeback
Grupa VII
1. HANKYBELGE - Wyżeł czeski szorstkowłosy (fousek)
2. LAURA LIWIA Elater Polonica FCI - Seter angielski
3. WIDAR Goniec Małopolski - Wyżeł węgierski krótkowłosy
4. KORA z Halikarnasu - Pointer
Grupa VIII
1. POLLY Adekatos Poland FCI - Golden Retriever
2. Dolbia LE MANS - Labrador Retriever
3. Claramand ONCE AGAIN - Cocker spaniel angielski
4. Lordsett JUST DO IT - Springer spaniel angielski
Grupa IX
1. KENETH Sun of Tybet - Shih Tzu
2. LORD Sans Bavure FCI - Buldog francuski
3. OWEN TUDOR Dogomania - Chihuahua krótkowłosy
4. AMICUS OPTIMA Meeganius - Pudel duży
Grupa X
1. Nirse /FCI/ YOUR LOVE - Whippet
2. Mighty Hunter´s RIVERDANCE - Chart irlandzki wilczarz
3. LEA z Ochoczej - Charcik włoski
4. DARRA Kel-es-Suf - Chart afrykański/Azawakh
Junior Best in Show
/sobota/
1. MISS FIONA Od Lalanki - Pudel miniaturowy
2. DRAGON Golden Merlot - Shih Tzu
3. GINGER STAR Dyas Poland FCI - Sznaucer olbrzym czarny
4. POWER CANCRIMO Załoga Nelsona - Nowofundland
/niedziela/
1. EDBRIOS Love me Tender - Kerry Blue Terrier
2. HUSARIA Kłusująca Sfora FCI - Gończy polski
3. Zaltana DARK WINGS DARK WORDS - Siberian Husky
4. German Dandies' SHIRLEY MCLAINE - Dandie Dinmont Terrier
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię
/sobota/
1. WENDY Dogomania - Chihuahua krótkowłosy
2. Stellanova Poland AVOCADO - Buldog francuski
3. GUY OF HOPE Moon Bear - Nowofundland
4. KRIS ze Sfory Cętkowanej - Jamnik długowłosy miniaturowy
/niedziela/
1. INFERNAL WARRIOR I´M JUST ENERGIE - Akita amerykańska
2. Maryniax FCI XSENIA FOR ALAMARO - Bulterier miniaturowy
3. MONA LISA NES Gwadiana FCI - Foksterier krótkowłosy
4. BRUNO Equus - Owczarek niemiecki krótkowłosy
Najpiękniejsze Szczenię
/sobota/
1. COCA COLA Bear Mountain - Nowofundland
2. MAMMA MIA Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny
3. KIMIKANKA Lu Dareva - Mastif hiszpański
4. KATASTICO Merlot Poland - Shih Tzu
/niedziela/
1. Arctic Avalanche CIENNA ROSE - Siberian Husky
2. CZINO REDHEAD Czeibo - Akita amerykańska
3. BLUE BREEZE z Koloseum - Charcik włoski
4. LOVE ME the Dream of Gaja - Beagle
Najpiękniejszy Weteran
/sobota/
1. MISS NEGRY od Lalanki - Pudel miniaturowy
2. VASCO ROSA THEA - Chiński grzywacz
3. ABSOLUTELY ALL MY LOVING Shadwell - Seter irlandzki
4. PERSA Wilczy Raj - Pointer
/niedziela/
1. ARGOS - Biały owczarek szwajcarski
2. SZABLA Kłusująca Sfora FCI - Gończy polski
3. AKIM Adekatos Poland FCI - Golden Retriever
4. LAVITITITA od Bobika - West Highland White Terrier
Najlepsza Para
/sobota/
1. SPENCER Dogomania & WHITE BUTTERFLY Dogomania - Chihuahua krótkowłosy
2. Chesvet Line MUST BE STAR & RED WHITE SWEETS Z Kojca Coli - Shih Tzu
3. AJZON z Halikarnasu & KORA z Halikarnasu - Pointer
4. Alpine MTN BRUTUS v NA KAZDA POGODĘ & Scandia's NERA N MISTLETOE - Bernardyn długowłosy
/niedziela/
1. SWOJAK Volarius & SAPIEŻANKA Volarius - Polski Owczarek Nizinny
2. KIMI Adekatos Poland FCI & KLUSKA Adekatos Poland FCI - Golden Retriever
3. Hjohoo's I'VE BEEN WAITING FOR HJO & PHENOMENAA Seglavi - Cairn Terrier
4. Giacobbe Akono z Valdštejnskych lip & Giulia Eliviann z Valdštejnskych lip - Rhodesian Ridgeback
Najlepsza Grupa Hodowlana
/sobota/
1. "Black Ivy" - Seter szkocki (Gordon)
2. "Meeganius" - Pudel duży (biały, brązowy, czarny)
3. "Dogomania" - Chihuahua krótkowłosy
4. "Tesoro Mio" - Hovawart
/niedziela/
1. "Adekatos Poland FCI" - Golden Retriever
2. "z Valdštejnských lip" - Rhodesian Ridgeback
3. "z Peronówki" - Ceskoslovensky Vlcak
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
1. SZABLA Kłusująca Sfora FCI - Gończy polski
2. AURA Ogarusy - Ogar polski
3. ŻART z Wielgowa - Polski Owczarek Nizinny
4. DOBRA SŁAWA RANBAZA - Chart polski
5. MELISA Krajeńska Nadzieja - Polski Owczarek Podhalański
KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)