Krajowa Wystawa Terierów Typu Bull
Zielona Góra 22-03-2019

Wystawy » Krajowa Wystawa Terierów Typu Bull
Zielona Góra 22-03-2019


Grand Prix Terierów Typu Bull - Zielona Góra 2019 dobiegła końca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom, Sponsorom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością, tak liczne przybycie i stworzenie fantastycznej atmosfery.

 

Chcieliśmy, żeby ten dzień był prawdziwym świętem dla miłośników terierów typu bull i mamy nadzieję, że choć trochę to nam się udało ;-)

 

Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.

 

 

Wielkie podziękowania również dla naszego kolegi Roberta Brusiło - autora zdjęć za ich udostępnienie, a całą fotorelację z finałów znajdziecie >> TUTAJ <<.

 

Zapraszamy wszystkich już za rok do Zielonej Góry na kolejną wystawę GRAND PRIX Terierów Typu Bull.

 

Komitet Organizacyjny

 




 

BEST IN SHOW - (sędzia: Vladimir Mihaljčić)

 

 

1. BEAST Odi Et Amo (FCI) - Bull Terrier

 

2. TOMMY GUN Stawka Większa Niż Życie - Staffordshire Bull Terrier

 

3. BORN TO BE HAPPY Canossa - American Staffordshire Terrier

 

4. Red Queen of Bully Lake - Miniature Bull Terrier

 

 


 

 

Junior Best in Show - (sędzia: Gerard Cox)

 

 

1. DIAMOND DRAGON TIMAR - Bull Terrier

 

2. GALAXY GLOW Harpagon (FCI) - Staffordshire Bull Terrier

 

3. Jackpot of Fianna Team - American Staffordshire Terrier

 

4. Lady Diana of Bully Lake - Miniature Bull Terrier

 

 




Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Miguel Navarro Muñoz)

 

 

1. TERRANO Ewimark Rakownia - Miniature Bull Terrier

 

2. TEQUILA SUNRISE Diabelski Uśmiech - Staffordshire Bull Terrier

 

3. CAVANII Hooligan's Bull - Bull Terrier

 

 




Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Sylvain Rousse)

 

 

1. Morris of Bully Lake - Miniature Bull Terrier

 

2. CAECULUS IZ SOZVEZDIYA STAFF - American Staffordshire Terrier

 

3. I'M BULLETPROOF Hexeside (FCI) - Bull Terrier

 

4. UNKAS Hemadri FCI - Staffordshire Bull Terrier

 

 


 

 

Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Miguel Navarro Muñoz)

 

 

1. BORN TO BE HAPPY Canossa - American Staffordshire Terrier

 

2. Solar Wings Willard - Staffordshire Bull Terrier

 

3. Quentinhill SAY YOU LOVE ME - Bull Terrier

 

4. Demonique Desire of Sajkos BULLDOM - Miniature Bull Terrier

 

 


 

 

Najlepsza Para - (sędzia: Sylvain Rousse)

 

 

1. Devil’s Game Mithgard & Excellence Mithgard - Bull Terrier

 

2. TUDOR Stawka Większa niż Życie & WENDY Stawka Większa niż Życie - Staffordshire Bull Terrier

 

3. BRET THE HITMAN HART SHEEBULLY & Yampy Yard I Have A Dream Sheebully - Miniature Bull Terrier

 

 


 

 

Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Gerard Cox)

 

 

1. "SHooligan's Bull" - Bull Terrier

 

2. "Harpagon (FCI)" - Staffordshire Bull Terrier

 

3. "Cass-Staf" - Miniature Bull Terrier

 

 


 

 

"Najpiękniejsza Głowa" w rasie American Staffordshire Terrier - (sędzia: Vladimir Mihaljčić)

 

 

Zwycięzca: STEP TO THE TOP Tiger Vik

 

 


 

 

"Najpiękniejszy Ruch" w rasie American Staffordshire Terrier - (sędzia: Vladimir Mihaljčić)

 

 

Zwycięzca: BORN TO BE HAPPY Canossa

 

 


 

 

"Najpiękniejsza Głowa" w rasie Bull Terrier - (sędzia: Sylvain Rousse)

 

 

Zwycięzca: BEAST Odi Et Amo (FCI)

 

 


 

 

"Najpiękniejszy Ruch" w rasie Bull Terrier - (sędzia: Sylvain Rousse)

 

 

Zwycięzca: BEAST Odi Et Amo (FCI)

 

 


 

 

"Najpiękniejsza Głowa" w rasie Miniature Bull Terrier - (sędzia: Gerard Cox)

 

 

Zwycięzca: Bulloholic (FCI) VALHALLA EVIG LYKKE

 

 


 

 

"Najpiękniejszy Ruch" w rasie Miniature Bull Terrier - (sędzia: Gerard Cox)

 

 

Zwycięzca: Bulloholic (FCI) VALHALLA EVIG LYKKE

 

 


 

 

"Najpiękniejsza Głowa" w rasie Staffordshire Bull Terrier - (sędzia: Miguel Navarro Muñoz)

 

 

Zwycięzca: TOMMY GUN Stawka Większa Niż Życie

 

 


 

 

"Najpiękniejszy Ruch" w rasie Staffordshire Bull Terrier - (sędzia: Miguel Navarro Muñoz)

 

 

Zwycięzca: TOMMY GUN Stawka Większa Niż Życie