Krajowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 23-03-2019

Wystawy » Krajowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 23-03-2019

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 23.03.2019 dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom, Sponsorom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Szczególne podziękowania składamy na ręce Marszałek Województwa Lubuskiego Pani Elżbiety Anny Polak za objęcie patronatem honorowym naszej wystawy.

 

Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.

 

Jak zawsze bardzo dziękujemy naszemu koledze, autorowi zdjęć Robertowi Brusiło.

 

 

Komitet Organizacyjny

 



 

BEST IN SHOW - (sędzia: Dorota Witkowska)

 

 

1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI) - Polski owczarek podhalański

 

2. Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE - Siberian Husky

 

3. DANCER IN THE MOONLIGHT Asocjacja - Jamnik krótkowłosy miniaturowy

 

4. Lilac Wind Mogador to Celtic Alanda - Chart szkocki

 

 




Best of Group FCI

 

Grupa I - (sędzia: Anna Kochan)

 

 

1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI) - Polski owczarek podhalański

 

2. DIAMOND RUSH BRIENNE OF TARTH - Owczarek australijski (typ amerykański)

 

3. ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE - Bearded Collie

 

4. Fridens Illumination - Owczarek szkocki długowłosy

 

 


 

Grupa II - (sędzia: Iwona Magdziarska)

 

 

1. PRIDE OF RUSSIA DANAIDA - Doberman

 

2. IRON MAN Elitesse - Sznaucer średni pieprz i sól

 

3. Kunzang BAL BHAGYA TO BISURMAN - Mastif tybetański

 

4. HOBBIT od Beridy - Rottweiler

 

 


 

Grupa III - (sędzia: Gerard Cox)

 

 

1. OH MY GOODNESS Tecono - Terier szkocki

 

2. HONOROWY HAROLD Poppy Farm - Jack Russell Terrier

 

3. Dandy Black&Blue RADO - Kerry Blue Terrier

 

4. DOLLY Von-Ebingen - Bedlington Terrier

 

 


 

Grupa IV - (sędzia: Ina Małecka)

 

 

1. DANCER IN THE MOONLIGHT Asocjacja - Jamnik krótkowłosy miniaturowy

 

2. GLASVEGAS Anons (FCI) - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

3. KREWKA z Samotraki - Jamnik długowłosy miniaturowy

 

4. CHARISMATIC GIRL Asocjacja - Jamnik krótkowłosy króliczy

 

 


 

Grupa V - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

 

1. Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE - Siberian Husky

 

2. QUEEN OF THE RING VASILYEV OSTROV - Alaskan Malamute

 

3. ITOSHI Kamiwaza - Shiba

 

4. Sonata Arctica (FCI) UTGARD NEW DAIMONDSON - Samoyed

 

 


 

Grupa VI - (sędzia: Stanisław Abłamowicz)

 

 

1. Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS - Beagle

 

2. LORD z Odrzańskich Lasów - Ogar polski

 

3. TARANIS z Rogu Trzech Książąt - Gończy polski

 

4. Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin - Rhodesian Ridgeback

 

 


 

Grupa VII - (sędzia: Gerard Cox)

 

 

1. ALMO ARTEGERD - Pointer

 

2. Remorker Something To Talk About - Seter irlandzki

 

3. TANGO A-Awa - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

4. ISMEN Anons (FCI) - Wyżeł niemiecki krótkowłosy

 

 


 

Grupa VIII - (sędzia: Vladimir Mihaljčić)

 

 

1. PICOBELLO Górska Fantazja - Lagotto romagnolo

 

2. VOGUE Catonium - Cocker spaniel amerykański

 

3. Altaflats Bubble Trouble - Flat Coated Retriever

 

4. MAGIC IN MY HEART Dream Passion - Springer spaniel angielski

 

 


 

Grupa IX - (sędzia: Iuza Beradze)

 

 

1. CACHARELL du Cristaux Glace´s - Pudel duży biały

 

2. Achilles Empathie - Chiński grzywacz

 

3. Disneyland's Hot Fire - Hawańczyk

 

4. SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA - Chihuahua długowłosy

 

 


 

Grupa X - (sędzia: Tomasz Kuszyk)

 

 

1. Lilac Wind Mogador to Celtic Alanda - Chart szkocki

 

2. Bohem Douglas Todd - Whippet

 

3. San Agustin del Guadalix EVITA - Chart hiszpański

 

4. Monanna Republic GRACIOUS MOUCHE NOIRE - Charcik włoski

 

 


 

 

Junior Best in Show - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

 

1. San Agustin del Guadalix EVITA - Chart hiszpański

 

2. Lozung Cirtrus Jam - Golden Retriever

 

3. POSH SPICE OF Dominoscots - Terier szkocki

 

4. Lady Diana of Bully Lake - Bulterier miniaturowy

 

 




Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Tomáš Kučera)

 

 

1. TERRANO Ewimark Rakownia - Bulterier miniaturowy

 

2. Caros z Tripu - Chart perski

 

3. ROMEO Uczniowski Kaprys - Cocker spaniel angielski

 

4. Dew SANTA-DIABOLINA - Jamnik krótkowłosy króliczy

 

 




Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Miguel Navarro Muñoz)

 

 

1. Yar Helen House ABIGEIL - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

2. I AM THE FUTURE Bullparraben - Staffordshire Bull Terrier

 

3. Glorious Spirit GOLD WING - Mops

 

4. HULK Virgoleo (FCI) - Buldog angielski

 

 


 

 

Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Sylvain Rousse)

 

 

1. Kristari's JOSE CUERVO - Siberian Husky

 

2. Falling Gold Star Haliba - Border Collie

 

3. Chesvik Top CHIAVE D'ORO DA CATONIUM - Cocker spaniel amerykański

 

4. Bashrah Al Zahra - Chart perski

 

 


 

 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

 

1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI) - Polski owczarek podhalański

 

2. LORD z Odrzańskich Lasów - Ogar polski

 

3. ŁATKA z Doliny Kościeliskiej - Polski owczarek nizinny

 

4. TARANIS z Rogu Trzech Książąt - Gończy polski

 

5. VERBENA Arcturus - Chart polski

 

 


 

 

Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra - (sędzia: Iwona Magdziarska)

 

 

1. PRIDE OF RUSSIA DANAIDA - Doberman

 

2. LORD z Odrzańskich Lasów - Ogar polski

 

3. SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA - Chihuahua długowłosy

 

4. Dolbia INKY BLACK - Labrador Retriever

 

 


 

 

Najlepsza Para - (sędzia: Grzegorz Robak)

 

 

1. Achilles Empathie & Aletheia Empathie - Chiński grzywacz

 

2. CIEKAWY ŚWIATA u Stóp Szklanych Gór & CZARNA PERŁA u Stóp Szklanych Gór - Czarny terier rosyjski

 

3. ABSOLUT WINNER Sonora & ABSOLUT STAR Sonora - Airedale Terrier

 

4. Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS & SANDUNGA Infinity Sun - Beagle

 

 


 

 

Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Vladimir Mihaljčić)

 

 

1. "Calamus" - Chart afgański

 

2. "u Stóp Szklanych Gór" - Czarny terier rosyjski

 

3. "Sonora" - Airedale Terrier

 

4. "Kwanah" - Owczarek belgijski Malinois