Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich
Iłowa 22-09-2019

Wystawy » Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich
Iłowa 22-09-2019

 

I Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Iłowa 22.09.2019 za nami. To była cudowna niedziela. Iłowa przywitała naszych sędziów, wystawców i gości przepięknym słońcem i cudownym, błękitnym niebem. Park Dworski w Iłowej zapewnił cień i sielski, iście piknikowy nastrój.

Serdecznie dziękujemy sędziom, wystawcom, sponsorom i zwiedzającym.

Wielkie podziękowania należą się również tym, którzy oddali kawałek swojego serca, aby to przedsięwzięcie mogło zostać zrealizowane.

Olbrzymie podziękowania dla Miasta i Gminy Iłowa za olbrzymią pomoc i wsparcie - Panie Burmistrzu bardzo dziękujemy!

 

Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, za które dziękujemy naszemu koledze Robertowi Brusiło, a cała fotorelacja z konkurencji finałowych naszej wystawy znajduje się >> TUTAJ <<.

 

 

Komitet Organizacyjny

 



KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF) - WKRÓTCE!




 

BEST IN SHOW - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)

 

 

1. JELANY RED UNO - Rhodesian Ridgeback

 

2. HURIJA Banda Urwisów (FCI) - Basenji

 

3. ANTIGONE Górska Fantazja - Lagotto romagnolo

 

4. Revolution Breeze SAW GERRERA - Seter szkocki - Gordon

 

 




Best of Group FCI

 

Grupa III - (sędzia: Maria Zasada)

 

 

1. POSH SPICE OF Dominoscots - Terier szkocki

 

2. Dandy Black & Blue RADO - Kerry Blue Terrier

 

3. HARPER Aluzja - Manchester Terrier

 

4. Skyborn Fox ZEPPELIN - Foksterier szorstkowłosy

 

 


 

Grupa IV - (sędzia: Hanna Woźna-Gil)

 

 

1. DEGAS Herbu Flinta - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

2. Avemessania (FCI) LICHI - Jamnik długowłosy miniaturowy

 

3. Della Winner Canis of Czech - Jamnik długowłosy króliczy

 

4. Erika Ruby von Vosecky - Jamnik długowłosy standardowy

 

 


 

Grupa V - (sędzia: Maria Zasada)

 

 

1. HURIJA Banda Urwisów (FCI) - Basenji

 

2. Cerutti Thanos Gattaca - Thai Ridgeback Dog

 

 


 

Grupa VI - (sędzia: Maria Zasada)

 

 

1. JELANY RED UNO - Rhodesian Ridgeback

 

2. EPOIS Sfora Berdysza FCI/strong> - Gończy polski

 

3. MAZUREK Galopująca Fufla - Basset Hound

 

4. KARO LE BLEU CARDINALIS (FCI) - Mały gończy gaskoński

 

 


 

Grupa VII - (sędzia: Maria Zasada)

 

 

1. Revolution Breeze SAW GERRERA - Seter szkocki - Gordon

 

2. FIRE OF FREEDOM Dragonborn - Seter irlandzki

 

3. RATCHET Just Dance (FCI) - Wyżeł weimarski długowłosy

 

4. Malomkozi TEQUILA SUNRISE - Wyżeł niemiecki krótkowłosy

 

 


 

Grupa VIII - (sędzia: Hanna Woźna-Gil)

 

 

1. ANTIGONE Górska Fantazja - Lagotto romagnolo

 

2. BIG BRAZZEL POKER FACE - Springer spaniel angielski

 

3. ONA Mera Vallis - Labrador Retriever

 

4. Fenpinque Miss Prada - Golden Retriever

 

 


 

Grupa X - (sędzia: Blanka Horbatowska)

 

 

1. Guardian Al Zahra - Chart polski

 

2. Nikanor du Clos Vremontois - Chart rosyjski borzoj

 

3. NUMERO GAGNANT de Magistris - Charcik włoski

 

4. NANDAG NANETTE Synergy - Whippet

 

 


 

 

Junior Best in Show - (sędzia: Maria Zasada)

 

 

1. KEEP MY DREAM VON GRAUJAEGER BY Just Weimaraner (FCI) - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

2. ORIENTAL OBSESSION z Koloseum - Charcik włoski

 

3. Cerutti Thanos Gattaca - Thai Ridgeback Dog

 

4. LOOKS LIKE LUCY Leminiscatus - Labrador Retriever

 

 




Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Joanna Warzecha)

 

 

1. PARFUM DES ILES du Clan des Petits Colonels - Terier szkocki

 

2. CLAIR DE LUNE Melody Paws - Seter irlandzki

 

3. Hiddekel FCI BISSIGA - Chart afrykański - Azawakh

 

4. Umbrella Black Lofty - Seter szkocki - Gordon

 

 




Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Blanka Horbatowska)

 

 

1. OONA OMOROSE Synergy - Whippet

 

2. PICCOLINA Mera Vallis - Lagotto romagnolo

 

3. PURE PASSION z Koloseum - Charcik włoski

 

4. ARGO Pszczela Łąka - Posokowiec bawarski

 

 


 

 

Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Blanka Horbatowska)

 

 

1. Flatcurls POWER CHOCOLATE - Flat Coated Retriever

 

2. TWINKLE TWINKLE LITTLE STAR OF Dominoscots - Terier szkocki

 

3. Della Winner Canis of Czech - Jamnik długowłosy króliczy

 

4. Country Star of Don Carlos County - Cocker spaniel angielski

 

 


 

 

Najpiękniejszy Pies Użytkowy - (sędzia: Maria Zasada)

 

 

1. ANTEK Bajkowa Sfora (FCI) - Airedale Terrier

 

2. EPOIS Sfora Berdysza FCI - Gończy polski

 

3. DŻODŻO Grey Armagedon FCI - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

4. ZAWISZA z Kniaziów - Ogar polski

 

 


 

 

Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra - (sędzia: Hanna Woźna-Gil)

 

 

1. ANTIGONE Górska Fantazja - Lagotto romagnolo

 

2. ORIENTAL OBSESSION z Koloseum - Charcik włoski

 

3. HURIJA Banda Urwisów (FCI) - Basenji

 

4. ONA Mera Vallis - Labrador Retriever

 

 


 

 

Najlepsza Para - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)

 

 

1. JELANY RED UNO & JELANY RED DIOR OLIVIA - Rhodesian Ridgeback

 

2. Bo Manera Donatio Regia & Black Magic Gipsy Queen Donatio - Cocker spaniel angielski

 

3. ZAWISZA z Kniaziów & HARDA z Kniaziów - Ogar polski

 

 


 

 

Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)

 

 

1. "Jelany Red" - Rhodesian Ridgeback

 

2. "Galopująca Fufla FCI" - Basset Hound

 

3. "z Koloseum" - Charcik włoski

 

4. "Revolution Breeze" - Seter szkocki - Gordon