Jubileuszowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 24-03-2019

Wystawy » Jubileuszowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 24-03-2019

Jubileuszowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 24.03.2019 dobiegła końca. Wielkie podziękowania kierujemy do Wystawców, Sędziów, Sponsorów i Gości za zaszczycenie nas swoją obecnością. Bardzo dziękujemy Prezydentowi Miasta Zielonej Góry Panu Januszowi Kubickiemu za objęcie patronatem honorowym naszej wystawy, jak również za wieloletnie wsparcie naszych imprez kynologicznych.

 

Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.

 

I tradycyjnie już, dziękujemy naszemu koledze Robertowi Brusiło za fotorelację z wystawy.

 

 

Komitet Organizacyjny

 



 

BEST IN SHOW - (sędzia: Gerard Cox)

 

 

1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI) - Polski owczarek podhalański

 

2. Winter Melody YOU WILL LIVE FOREVER - Siberian Husky

 

3. VALENTINO Margarejro (FCI) - Dog niemiecki czarny

 

4. New England Pumpkin Pie - Bloodhound

 

 




Best of Group FCI

 

Grupa I - (sędzia: Grzegorz Robak)

 

 

1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI) - Polski owczarek podhalański

 

2. ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE - Bearded Collie

 

3. BLACK BAD BOY Białe Wilki z Wilkowa - Biały owczarek szwajcarski

 

4. ŁATKA z Doliny Kościeliskiej - Polski owczarek nizinny

 

 


 

Grupa II - (sędzia: Vladimir Mihaljčić)

 

 

1. VALENTINO Margarejro (FCI) - Dog niemiecki czarny

 

2. PRIDE OF RUSSIA DANAIDA - Doberman

 

3. CALIFORNIA DREAM Ederlezi - Czarny terier rosyjski

 

4. CASSIOPEIA Our Champions - Duży szwajcarski pies pasterski

 

 


 

Grupa III - (sędzia: Ina Małecka)

 

 

1. POWERPUFF GIRL OF Dominoscots - Terier szkocki

 

2. GERONIMO Equus - Parson Russell Terrier

 

3. Calista Żywe Srebro (FCI) - Foksterier szorstkowłosy

 

4. CARANTHIR Buteo - Bulterier

 

 


 

Grupa IV - (sędzia: Dorota Witkowska)

 

 

1. DANCER IN THE MOONLIGHT Asocjacja - Jamnik krótkowłosy miniaturowy

 

2. DEGAS Herbu Flinta - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

3. ŻYWIEC z Fox-Klanu - Jamnik szorstkowłosy króliczy

 

4. CHARISMATIC GIRL Asocjacja - Jamnik krótkowłosy króliczy

 

 


 

Grupa V - (sędzia: Tomasz Kuszyk)

 

 

1. Winter Melody YOU WILL LIVE FOREVER - Siberian Husky

 

2. Faiter Loves To Win - Shiba

 

3. NOBLE'S BEAUTY Złote Gwiazdy Szkocji - Szpic miniaturowy (Pomeranian)

 

4. The Magician Pistacchio - Alaskan Malamute

 

 


 

Grupa VI - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

 

1. New England Pumpkin Pie - Bloodhound

 

2. B´LOWER LEO OF TAILOR MADE - Rhodesian Ridgeback

 

3. CZOK z Przewiesia - Ogar polski

 

4. HARMONY Succession of Baron - Grand Basset griffon vendéen

 

 


 

Grupa VII - (sędzia: Iuza Beradze)

 

 

1. Dolce Link Everywhere z Ojcowskiej Doliny - Seter szkocki - Gordon

 

2. ALMO ARTEGERD - Pointer

 

3. TOLA Weimarstars (FCI) - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

4. L'Amie Danitty - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

 


 

Grupa VIII - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

 

1. Lozung Cirtrus Jam - Golden Retriever

 

2. Dolbia EVER SO CLEVER - Labrador Retriever

 

3. NIETZSCHE of Merrily - Cocker spaniel angielski

 

4. PICOBELLO Górska Fantazja - Lagotto romagnolo

 

 


 

Grupa IX - (sędzia: Tomáš Kučera)

 

 

1. ENERGY DI DON´T STOP ME NOW - Chiński grzywacz

 

2. Sequedille MUMMY'S DREAM COMES TRUE CANTRAVIESO - Mops

 

3. CACHARELL du Cristaux Glace´s - Pudel duży biały

 

4. ELIZZE EGIDA ATENY Temperance Star St.Martin - Lwi piesek

 

 


 

Grupa X - (sędzia: Anna Kochan)

 

 

1. San Agustin del Guadalix EVITA - Chart hiszpański

 

2. Lilac Wind Mogador to Celtic Alanda - Chart szkocki

 

3. Monanna Republic GRACIOUS MOUCHE NOIRE - Charcik włoski

 

4. Calamus COPYRIGHT - Chart afgański

 

 


 

 

Junior Best in Show - (sędzia: Dorota Witkowska)

 

 

1. San Agustin del Guadalix EVITA - Chart hiszpański

 

2. Lozung Cirtrus Jam - Golden Retriever

 

3. Kristari's Mischief At Winter Melody - Siberian Husky

 

4. Jackpot of Fianna Team - American Staffordshire Terrier

 

 




Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Iuza Beradze)

 

 

1. Windream (FCI) DANTE - Owczarek belgijski - Tervueren

 

2. ROMEO Uczniowski Kaprys - Cocker spaniel angielski

 

3. RAREZA VALENCIA Bitis - Staffordshire Bull Terrier

 

4. ZOE Gończa Pogoń (FCI) - Gończy polski

 

 




Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Grzegorz Weron)

 

 

1. CAECULUS IZ SOZVEZDIYA STAFF - American Staffordshire Terrier

 

2. BOATENGA Hooligan's Bull (FCI) - Bulterier

 

3. ORIENTAL OBSESSION z Koloseum - Charcik włoski

 

4. MUSTAFA FOR LAVANDULA Saber Shah - Chart afgański

 

 


 

 

Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Roman Żuk)

 

 

1. Kristari's JOSE CUERVO - Siberian Husky

 

2. STUART THE LITTLE ze Szkockiego Wzgórza - Terier szkocki

 

3. Solar Wings Willard - Staffordshire Bull Terrier

 

4. Demonique Desire of Sajkos BULLDOM - Bulterier miniaturowy

 

 


 

 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - (sędzia: Dorota Witkowska)

 

 

1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI) - Polski owczarek podhalański

 

2. CZOK z Przewiesia - Ogar polski

 

3. ŁATKA z Doliny Kościeliskiej - Polski owczarek nizinny

 

4. OMYK Acalantis (FCI) - Chart polski

 

 


 

 

Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra - (sędzia: Vladimir Mihaljčić)

 

 

1. Dolbia EVER SO CLEVER - Labrador Retriever

 

2. PICOBELLO Górska Fantazja - Lagotto romagnolo

 

3. PRIDE OF RUSSIA DANAIDA - Doberman

 

4. Ariane Princess El-Evenemento - Yorkshire Terrier

 

 


 

 

Najlepsza Para - (sędzia: Tomasz Kuszyk)

 

 

1. Achilles Empathie & Aletheia Empathie - Chiński grzywacz

 

2. Sonata Arctica (FCI) UTGARD NEW DAIMONDSON & ADELLE OF CLEO Arctic Menuet (FCI) - Samoyed

 

3. IMBIR z Domu Majki (FCI) & WYJĄTKOWA WIKTORIA z Domu Majki (FCI) - Yorkshire Terrier

 

4. Prince North Tesori (FCI) & Kira Koral (FCI) - Maltańczyk

 

 


 

 

Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Iwona Magdziarska)

 

 

1. "Calamus" - Chart afgański

 

2. "u Stóp Szklanych Gór" - Czarny terier rosyjski

 

3. "z Domu Majki (FCI)" - Yorkshire Terrier